W naszej firmie znajdującej się w okolicach Warszawy wykonujemy maszyny do usprawnienia procesów produkcyjnych. Tworzymy urządzenia elektryczne oraz pneumatyczne. Potrafimy dopasować rozwiązania pod wymagania klienta. Produkujemy również sprawdziany oraz różnego rodzaju matryce i przyrządy do montażu. W tych ostatnich staramy się wykorzystywać metodę Poka Yoke.

Czym jest automatyzacja produkcji?

Automatyzacja produkcji pozwala na zastąpienie, lub ułatwienie pracy ludzkiej. Urządzenia automatyzujące procesy są bardzo często wykorzystywane przy produkcji, w każdej gałęzi przemysłu. Ich główne zalety to:
zapewnienie powtarzalności procesów,

  • zwiększenie wydajności produkcji,
  • redukcja kosztów,
  • polepszenie jakości produktów.

Budowa maszyn na zlecenie klienta jest procesem skomplikowanym. Często pojawiają się problemy którym trzeba sprostać. Wymaga to nieustannego rozwoju w dziedzinie mechaniki i automatyki.
Przy automatyzacji produkcji warto również wspomnieć o innych produktach wspomagających wytwarzanie. Są tą między innymi sprawdziany kontrolne, stanowiska montażowe czy przyrządy obróbkowe. Sprawdziany i stanowiska z elementami automatyki takimi jak siłowniki czy czujniki, pozwalają lepiej kontrolować jakość, eliminując błąd ludzki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do naszej siedziby w miejscowości Wyszków w okolicach Warszawy.

Budowa maszyn

Firma Skrawit, wykonuje od podstaw maszyny pod indywidualne wymaganie klienta.
Na nasze urządzenia wystawiany jest certyfikat CE. Są one bezpieczne w użytkowaniu i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Stanowiska montażowe

Dzięki zastasowaniu uniklanych stanowisk montażu, zmniejsza się ryzyko powstania wadliwego produku. W naszych stanowiskach dbamy, aby maksymalnie zminimalizować możliwośc popełniania błędu przez operatora. Często, nasze stanowiska montażowe są przy okazji wykorzystywane jako sprawdziany.

Stanowiska kontrolne, sprawdziany

Coraz większe wymagania klientów co do jakości, wymuszają na przedsiębiorstwach produckyjnych stosowanie stanowisk kontrolnych dla gotowych wyrobów. Ułatwia to weryfikację poprawności wykonania produktu.